True


نگاهی به بیسوT7
محصول آينده‌ی «سیف‌خودرو» در بازار ایران


Biso T7 

سیف‌خودرو با خرید و تجهیز سایت مرتب خودرو، در حال تولید محصولات بیسو از جمله بیسو تی۳ و  بیسو تی ۵ است و به‌زودی، این خودروها به خریداران تحویل داده خواهد شد. هم‌زمان با نشست خبری سیف‌خودرو که به دعوت این شرکت و برای بازدید خبرنگاران از سایت تولیدی سیف‌خودرو انجام شده بود؛ معاون اجرایی این شرکت خبر تولید بیسو تی۷ از سال آینده در سایت «مرتب‌خودرو» خبر داد. خودرویی که قرار است خردادماه سال آتی، رونمایی شود. به همین‌ بهانه، نگاهی به بیسو تی۷ خواهیم انداخت تا با این خودرو بیشتر آشنا شویم. 


همکار چینی بیسو در بازار چین، شرکت هوانسو است و از آن جایی که چینی ها در ساخت کپی های ارزان قیمت محصولات معروف جهانی تبحر دارند، این شرکت خودروی هوانسو C60 را به عنوان کپی لامبورگینی اوروس به بازار معرفی کرده و بیسو T7 نیز از پلتفرمی مشابه با این خودرو استفاده می کند، اما بیش از آنکه شبیه به لامبورگینی اوروس باشد، حاصل کار بیسو شبیه به بنتلی بنتایگا و محصولات آئودی از آب در آمده است.


Biso T7 بی

بیسو خودروساز جوانی است و بیسو تی۷ هم محصولی است که در مرحله‌ی اولیه قرار دارد؛ به همین دلیل، تصاویر زیادی از این خودرو در وب یافت نمی‌شود. 

نام این خودرو در ابتدا بیسو تی۶ بود که بعدها و احتمالا بنابر سیستم جدید نام گذاری بیسو که از اعداد فرد استفاده می‌کند؛ به بیسو۷ تغییر کرده است. 

این خودرو برای قدرت‌گیری از یک پیشرانه‌ی دو لیتری توربوشارژری استفاده می‌کند که در بالاترین حد توان خود می‌تواند ۱۹۷ اسب بخار قدرت تولید کند.


 

اطلاعات دیگری که از این خودرو در دسترس می باشد، عبارت است از وزن 1.7 تنی، طول 4820 میلی متری، عرض 1915 میلی متری، ارتفاع 1660 میلی متری و همچنین فاصله بین دو محور 2815 میلی متری. با توجه به روند رو به رشد حضور چینی ها در بازار ایران و دانستن این موضوع که بازار ایران همچنان یک فرصت طلایی برای آنها محسوب می شود، در صورت حضور نسخه های آزمایش فنی این خودرو در ایران، تصاویر و اطلاعات بیشتری را از خودروبانک دریافت خواهید کرد.

با توجه به تصاویری که فعلاً در فضای مجازی منتشر شده، باید منتظر امکاناتی نظیر سانروف، کروز کنترل، دوربین 360 درجه، استارت دکمه‌ای، ترمز پارک برقی و دیگر امکاناتی نظیر این باشیم. قیمت خودروی بیسو T7 هنوز مشخص نیست اما به نظر می رسد باید با قیمتی بیشتر از بیسو T5 به بازار عرضه شود و لذا در شرایط کنونی بازار بیش از 250 میلیون تومان قیمت خواهد داشت.


کراس اوور جدید «چری تیگو ۷»

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.